Haberler


Eskişehir Bilge Çocuklar Akademisi Sizsiz Olmaz Semineri Gerçekleşti.

Eğitim çıtası oldukça yüksek olan Eskişehir’imizin başarısını daha da yükseklere taşımak için Eskişehir’in  Özel Anaokulu konsepti ile 1600 m2 lik kapalı, 550 m2 lik aktif öğrenme merkezli oyun bahçesi ile bölgenin en büyüğü olan Bilge Çocuklar Akademisi olarak bu yıl Eskişehir’in yeni yaşam merkezi Novacity de eğitime başlıyoruz.

Bizlerle beraber bu yolda yol arkadaşlığı yapan sevgili Yrd. Doç. Dr. Özgül Polat ın   katkılarıyla öğrenmenin en hızlı olduğu 3-5 yaş grubuna eklektik (Waldrof, regio emillia, scamper, montessori..) bir program uygulanacaktır. Yeni eğitim yılına hazırlıklarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Yıl içinde yapılacak etkinlikleri öğretmen arkadaşlarımızla planlayan Marmara Üniversitesinden Yrd. Doç. Dr. Özgül POLAT’la  2 günlük sene başı eğitim semineri  düzenlenmiştir.

 “Sizsiz olmaz “ sloganı ile başlayan eğitim programınızda ailelerimizin de katkıları ile oyunu temel alan farklı yaratıcı etkinlikler ile eğlenirken öğrenmeye, etkinliklerle çocuklarımızın ufkunu açmaya, soru sormaya, araştırmaya ve bilimsel düşünmeye teşvik edeceğiz. 

Onların mutlu bireyler olarak yetişmesi ve hem akademik hem de hayatta başarılı olabilmesi için tümü deneyimli olan kadromuzla geleceğimiz olan çocuklarımızın yarınlarına ışık tutacağız.

Eskişehir Özel Okullar içerisinde yerimizi aldık.